Prowadzenie

Nazywam się Zbyszek Wanat jestem zawodowym wodzirejem /szybki kontakt 609 672 442/. Prowadzę wesela także bezalkoholowe, imprezy integracyjne, firmowe, bale,  studniówki, bale dla dzieci, festyny, oraz prymicje. Podejmuję wszelkie wyzwania w animowaniu dobrej i kulturalnej zabawy.

Dokładam wszelkich starań, by cała uroczystość przebiegła w sposób profesjonalny, w miłej, rodzinnej atmosferze od momentu wejścia gości aż do zakończenia.

PROMOCJA!  PIERWSZY TANIEC GRATIS ( trzy spotkania )
lub nauka wybranego tańca do wesela  w 2014/2015 roku

Moja praca na przyjęciu weselnym polega na koordynowaniu wszystkiego co się odbywa podczas  wesela ( przywitanie Pary Młodej i gości, posiłki, wszelkie podziękowania, przemówienia, zakończenie - jako jedyny przeprowadzam z powodzeniem zakończenie wesela, oraz wszystko to co Para Młoda życzyłaby sobie). Na przyjęciu weselnym animuję gości do dobrej miejscami szalonej zabawy, przede wszystkim tańcem solowym lub w parach, ale w taki sposób, że często  w odczuciu gości to Para Młoda jest animatorem tych zabaw. Wspólne zabawy tworzą miłą rodzinną atmosferę i integrują gości.
Zawsze dbam o to by każda uroczystość była jedyna w swoim rodzaju i jak najmilej pozostała w pamięci wszystkich gości.


Zawsze występuję we fraku, co jest wyrazem szacunku wobec gości i podnosi rangę uroczystości.


W trakcie prowadzenia wszelkich uroczystości nie piję alkoholu.

Wszystkim zainteresowanym proponuję osobiste spotkanie, podczas którego przedstawiam siebie, mój sposób pracy,  proponowany ogólny scenariusz wesela, który dalej wspólnie tworzymy i według którego będę prowadził uroczystość. Omawiamy także inne szczegóły dotyczące przebiegu całej uroczystości i zaproszonych gości. Proponuję także repertuar muzyczny dostosowany do gustu Pary Młodej i gości weselnych. Możecie Państwo przedstawić swoją listę ulubionych utworów ale również tych niepożądanych.

W trakcie spotkania przedstawiam prezentację multimedialną z przeprowadzonych przeze mnie imprez.

Posiadam wiele rekwizytów pomocnych przy animowaniu gości i dobrze dobraną, sprawdzoną na wielu weselach czy innych imprezach  muzykę.
Prowadzę także wesela razem z zespołami muzycznymi.

Wszelkie propozycje zabaw czy konkursów są możliwe do realizacji. Jednakże nie podejmuję się przeprowadzać takich zabaw czy konkursów, które mogą kogoś obrazić lub zniesmaczyć.

Przykładowy scenraiuszStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X