Kontakt i Praca

PRACA

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, wesołą, zabawną a w otoczeniu ludzi z mikrofonem w dłoni czujesz się jak ryba w wodzie to nie zwlekaj i zgłoś się do nas. Poszukujemy osoby na stanowisko wodzireja oraz DJ'a. Z nami będziesz mógł spełnieać swoje sceniczne marzenia.
Zapraszamy do kontaktu !

 

KONTAKT

Jeśli nie jesteście Państwo przekonani, czy zdecydować się na wodzireja/prezentera preferując do tej pory zespół, jestem pewien, że po osobistym spotkaniu ze mną Wasze wątpliwości zostaną rozwiane.

W przeciwieństwie do orkiestry repertuar muzyczny proponowany przeze mnie jest znacznie szerszy i opiera się wyłącznie na najlepszych oryginalnych wersjach utworów. Bawię gości non stop. Przerwy wyznaczają gorące posiłki. Konsumpcję umila nastrojowa muzyka. Goście mają możliwość zamówienia ulubionego utworu i zadedykowania go wybranej osobie.

Z przyjemnością spotkam się z Państwem i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące muzycznej oprawy wesela, czy innej uroczystości,  doradzę i wyjaśnię wszystkie kwestie interesujące przyszłą Młodą Parę.

Zapraszam serdecznie i czekam na kontakt

Zbyszek Wanat
tel. 609 67 24 42
biuro@wodzirejprezenter.pl 

FORMULARZ KONTAKTOWY
* pola muszą zostać wypełnione

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X